Jihoafrická republika (JAR) - Zájezdy / Expedice

Naše zájezdy a expedice jsme pro Vás připravili tak, abyste za dobu strávenou v Jihoafrické republice toho zažili a poznali co nejvíce a viděli to nejlepší a nejzajímavější, co Vám Jihoafrická republika může nabídnout.  Jelikož máme v Kapském Městě stálého česky mluvícího zástupce, můžeme Vám nabídnout velmi flexibilní kombinace pobytových a poznávacích zájezdů, stejně jako množství jednodenních a vícedenních výletů, včetně výletů na safari. Po celou je zajištěna Vaše maximální bezpečnost.

Kapské Město a okolí, Střelkový mys - 12 dní

Tento zájezd je ideální kombinací pobytového a poznávacího zájezdu.  Pokud si chcete na dovolené odpočinout a užít si sluníčka, ale současně také něco poznat a zůstat aktivní, je tento zájezd pro Vás ideální.

Doba zájezdu je 12 dnů. V ceně zájezdu jsou zahrnuty tři jednodenní výlety v okolí Kapského Města a jeden dvoudenní výlet na Střelkový mys - nejjižnější místo afrického kontinentu, kde se střetávají Indický a Atlantský oceán.

Cena 28 500 Kč/os                        

 

 

Kapské Město, Garden Route, národní park Addo Elephant - 14 dní

Tento zájezd, jež je kombinací tradičního poznávacího zájezdu a safari, Vám umožní vidět to nejkrásnější, co Vám Jihoafrická republika může nabídnout. Poznáte krásy Kapského Města, vystoupíte na Stolovou horu, navštívíte národní parky podél jižního pobřeží Indického oceánu, známého jako Garden Route, budete mít možnost zažít kouzlo opravdového afrického safari. Po celou dobu je Vám k dispozici česky hovořící průvodce. Maximální počet účastníků je 8.


Cena 35 800 Kč/os                       

 

 

Jihoafrická republika - dovolená na míru

Vaši dovolenou Vám ušijeme na míru přesně podle Vašich časových možností a v rámci rozpočtu, který si sami stanovíte.  Sdělte nám, v jakém období máte zájem Vaši expedici podniknout, a jaká je Vaše rámcová představa o tom, co byste chtěli vidět nebo zažít a my pro Vás připravíme detailní plán Vaší cesty. Naše cenová nabídka Vás příjemně překvapí. Cena expedice závisí na zvolené trase, počtu osob, sezóně a nárocích na zvolený typ ubytování. 

Jihoafrickou republiku máme procestovanou křížem krážem, proto Vám můžeme doporučit to, co opravdu stojí co to vidět.

Cena od 18 000 Kč/os                        

 

 

Doprava

Dopravu skupin do 4 osob zajišťujeme klimatizovaným vozem Nissan X-trail, 4x4, pro větší skupiny máme připraveny minivany značky Toyota a Volkswagen.

Jihoafricka republika - Auto