Ubytování

S výběrem vhodného ubytování Vám rádi poradíme a zajistíme Vám rezervaci.

Cenová garance: Při rezervaci ubytování poskytujeme garanci, že naše cena neni nikdy vyšší než cena, kterou dostanete při přímé rezervaci v hotelu či národním parku.   

Ceny ubytování jsou během turistické sezóny (říjen až duben) mírně vyšší než mimo sezónu.

 

Informace o ubytování v Kapském Městě

Kapské Město nabízí celou škálu ubytovacích služeb.  Na rozdíl od většiny evropských měst neplatí, že čím blíže cetra města se ubytování nachází, tím je to lepší.  V centru Kapského Města se nachází několik památek, jmenujme třeba Castle of Good Hope, a řada barů na Long Street, jedná se ale především o obchodní cetrum s řadou administrativních budov a velkým počtem černošského obyvatelstva.

Pro ubytování v Kapském Městě lze doporučit čtvrti Green Point a Sea Point, které jsou vhodně umístěné blízko centra, současně však poskytují nádhernou promenádu kolem pobřeží Atlantického oceánu. Jsou také blízko přístavního areálu V&A Waterfront a Stolové hoře.

V Kapském Městě jsou dostupné plně vybavené apartmenty poskytující možnost vlastního vaření.  V oblasti Table View a Blouberg je možné za velmi příznivých cenových podmínek sehnat ubytování v plně vybavených apartmentech či domech se snadným přístupem na pláž, bazénem a zahradou, kde je možné trávit teplé večery.