Reference našich klientů

Datum: 17.08.2017

Vložil: Kleisnerovi

Titulek: srpen 2017

Krásný pozdrav z Mostu. Moc děkujeme za Vaší přítomnost, díky Vám se nám podařilo dost obnovit a objasnit minulost Afriky, za což jsme rádi, jiní průvodci jenom mluví o přítomých památkách a nevíme souvislosti,ale Vy jste byla opravdu bezva. Moc děkujeme. Mějte se zatím krásně, a kdyby jste se náhodou rozhodla navštívit Českou republiku, rádi Vás uvítáme. Yvetta a Tomáš.

Datum: 29.06.2017

Vložil: Navrátilovi

Titulek: Zádadní Kapsko, červen 2017

Mockrát bych chtěla poděkovat paní Trojanové za profesionálně připravenou dovolenou pro naši čtyřčlenou rodinu a její průvodcovské služby, díky kterým jsme se seznámili s historii JAR, navštívili zajímavá místa nejen v Kapském Městě a jeho okolí, ale i v Oudsthoornu, Plattenberg Bay, Tsitsikammě a Addo národním parku. Všem mohu služby CK Afrika a dovolenou v této zajímavé zemi vřele doporučit. Jarmila Navrátilová

Datum: 14.04.2017

Vložil: Daniela

Titulek: Poděkování

Dorý den, Jano,
vidět žraloky byl velký zážitek. Moc jsme si to užily. Ještě jednou Vám moc děkujeme za úžasný program, který jste pro nás připravila. Moc se nám v Jížní Africe líbilo.

Datum: 10.04.2017

Vložil: Lilia Dvořáková

Titulek: Poděkování, Kapské město, březen 2017

Děkujeme paní Janě Trojanové za profesinální průvodcovské služby při celodenních výletech v Kapském městě a na Mys dobré naděje. Její informace a vstřícný a milý přístup umocnil naše zážitky z JAR. Spolehlivě nám zajistila jednodenní výlet na safari v Aquila Game Reserve. Její průvodcovské služby mohu všem cestovatelům do Kapského města doporučit. Děkujeme a rádi budeme vzpomínat. Lilia a Václav Dvořákovi z Plzně.

Datum: 05.04.2017

Vložil: Jarmila Dědochová

Titulek: Kapské Město březen 2017, poděkování.

3.3.2017 jsem podnikla s manželem výlet po Kapském Městě v doprovodu paní Jany Trojanové. Výlet se nám moc líbil, protože nám ukázala největší pozoruhodnosti KM, seznámila nás s historií, ukázala nám krásná místa Kapského Města. Pro mě ale nejzajímavější bylo její velmi otevřené vyprávění a životě v Kapském Městě, problémech, politice JAR. Již dlouho jsem se nesetkala s tak otevřených , profesionálním, příjemným průvodcem.
Všem , kde chce navštívit Kapské Město tuto návštěvu doporučuji, je to krásné město. Využijte služby paní Trojanové, je příjemné, když nejste velmi zběhlí v angličtině, se co nejvíce o nové destinaci dovědět v mateřském jazyku. Bylo to moc hezké a stále na tento pobyt vzpomínáme.

Datum: 29.02.2016

Vložil: Pavlína Nováková

Titulek: Kapské město, únor 2016

Děkujeme paní Trojanové a panu Stuchlíkovi za milé a profesionální průvodcovství na cestě k Mysu dobré naděje, cestování po vinicích a výletu do West Cost national park. Díky za poznatky o běžném životě v JAR i za informace, které nám usnadnili cestování. Moc jsme si užili pobyt v safari Aquila Game Rereserve, kde jsme viděli celou BIG 5.

Celý pobyt v Kapském městě splnil naše očekávání a to i díky CK AFRIKA. Moc děkujeme.

Datum: 23.01.2016

Vložil: Angelika Hájková (lekandi@seznam.cz)

Titulek: Cape Tow a okolí, leden 2016

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Trojanové a CK Afrika za organizaci naší dovolené v Kapském městě. Paní Trojanová nás dva dny prováděla při výletech, nejen že výklad v českém jazyce byl perfektní, ale díky tomu, že JAR řadu let zná, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí kolem - o životě lidí v tomto státě, o politické situaci a spousty dalších informací, mohli jsme se zeptat v podstatě na cokoliv, všechno jsme se dozvěděli. Ostatní dny nám byla nápomocna jak radami při našich aktivitách, tak při řešení drobných problémů. Taktéž doporučené ubytování bylo svojí lokací perfektní. Celý náš pobyt, ze kterého jsme se právě vrátili neměl chybu :).

Datum: 15.03.2015

Vložil: Šárka Morávková

Titulek: Cape Town a okolí

Musím poděkovat hlavně webovým stránkám CK Afrika, ze kterých jsem čerpala inspiraci a rady pro naši dvoutýdenní dovolenou. Skvělý servis a spolehlivost předvedl pan ing. Stuchlík při zajišťování našeho dvoudenního pobytu na safari v Aquila Game Reserve. I díky těmto zážitkům pro nás bude dovolená v Kapském městě nezapomenutelná. Přejeme všem bezva cestovatelské zážitky :-) !

Datum: 03.02.2015

Vložil: Jozef Gaža

Titulek: Mys dobrej nádeje 25.1.2015

Ďakujeme pani Trojanovej za skvelý a zaujímavý celodenný výklad pri výlete na Mys dobrej nádeje. Niekoľkokrát sme konštatovali, že bolo super, ísť tam s Vami, keďže inak by sme sa spústu informácií nedozvedeli. Taktiež by sme sami asi ťažko hľadali autom odbočky na trase a určite by sme nervózne blúdili. Výlet bol super. Veľká vďaka.

Datum: 29.10.2014

Vložil: Monika Mecová

Titulek: Kapské město a okolí, říjen 2014

Děkuji panu Stuchlíkovi, pomohl mi připravit výlet pro skupinu deseti osob, naplánovali jsme skvělé výlety. Vše perfektně klaplo, organizace super, všichni byli maximálně spokojeni. Také bych chtěla poděkovat paní Janě Trojanové. Oba uměli skvěle pomoc, poradit a zařídit. Maximální spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita. Služby CK Afrika budu všem doporučovat. Jménem celé naší skupiny Vám moc děkuji. MM.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek