Jednodenní výlety - Kapské Město a okolí

Pro naše klienty zajišťujeme dopravu z/ho hotelu a česky hovořícího průvodce po dobu výletů.  Díky našemu individuálnímu přístupu lze výlety libovolně kombinovat či měnit na přání klienta.

 

  Stolová Hora a city tour

Výlet na Stolovou horu lanovkou (popř. pěšky). Procházka po vrcholu Stolové hory od lanovky k nejvyššímu bodu Maclear‘s Beacon.  Návštěva vyhlídky Signal Hill s 360˚ výhledem na Stolovou horu, centrum města, 12 apoštolů a Atlantický oceán. Odpoledne prohlídka města a přístavu V&A Waterfront.

 

Cena je závislá na počtu účastníků     

Kapské Město - Jihoafricka republika - Mys Dobré naděje  Mys Dobré naděje

Výlet na Mys Dobré naděje vyhlídkovou cestou přes Chapman‘s Peak spojený s pozorováním tučňáků Afrických na Boulder‘s Beach.  Po cestě zastavíme v Camps Bay, Llubdadno Beach a Simon's Town a v rezervaci Cape Point Nature Reserve

 

Cena je závislá na počtu účastníků     

Jihoafrická republika - JAR - Kapské Město - Stellenbosch Vinice - Stellenbosch, Franschhoek, Paarl

Okruh v oblasti Cape Winelads se zastávkami na třech vinicích, kde uděláme degustaci produkce místních vín, sýrů a čokolády.  Vinice se nacházející v jednom z nejkrásnějších prosluněných oblastí Jižní Afriky kolem měst Stellenbosch, Paarl a Franschhoek.

 

Cena je závislá na počtu účastníků     

Jihoafrická republika - JAR - Kapské Město - Hermanus Hermanus - pozorování velryb

Městečko Hermanus, proslulé především pozorováním velryb, se nachází asi hodinu a půl cesty autem od Kapského Města.  Cestou z Kapského Města budete moci obdivovat přírodní scenérie pobřeží Atlantského oceánu.  Velryby, které se pravidelně připlouvají pářit do zátoky Walker Bay, je možné pozorovat ze vzdálenosti už 20 metrů.  Velrybí sezóna je červenec až prosinec.

 

Cena je závislá na počtu účastníků     

West Coast National Park Národní park West Coast

Výlet do národního parku West Coast National Park a města Langenbaan s možností koupání v přírodním koupališti.  Cestou zastávka v centru !Khwa ttu – místě dříve obývaném Křováky.  

 

Cena je závislá na počtu účastníků     

  

Jihoafrická republika - JAR - Kapské Město - Kirstenbosch Botanická zahrada Kirstenbosch - 1/2 dne

Kistenbosch je známá botanická zahrada na úpatí Stolové hory.  Zahrada byla založena v roce 1913 a rozkládá se na rozloze 36 hektarů.  Najdete zde 7 000 druhů rostlin, včetně velkého množství různých druhů proteí.  Součástí zahrad je rozsáhlý skleník a velké množství soch a uměleckých děl, jež dotvářejí umělecký dojem této unikátní přírodní scenérie.  Několik stezek na vrchol Stolové hory začíná právě v zahradách Kirstenbosch.

Pozn: Návštěvu botanické zahrady Kisrtenbosch na přání zařadíme do programu vybraného výletu.

 

Vícedenní výlety

Součástí vícedenních výletů je zajištění ubytování, dopravy a česky hovořícího průvodce.  Program i délku výletů jsme schopni na vyžádání přizpůsobit přání našich klientů.

 

Jihoafrická republika - JAR - Kapské Město - Střelkový mys Střelkový mys - 2 dny

Dvoudenní výlet na Střelkový mys (Cape Agulhas) je nejjižnější místo Afrického kontinentu a místo, kde se střetávají Indický a Atlantický oceán. Po cestě na Střelkový mys zastávka v Hermanus a pozorování velryb (sezónní), cestou zpět zastávka Gansbaai (plavba lodí k ostrovu Dyer Island / potápení se žraloky).Cena je závislá na počtu účastníků