Střelkový mys - 2 dny

1 den - v 9:00 budete vyzvednuti z hotelu. Následuje 230 km dlouhá cesta krásnou Jihoafrickou krajinou do národního parku Agulhas National Park. Střelkový mys (Cape Agulhas) je nejjižnější místo Afrického kontinentu a místo, kde se střetávají Indický a Atlantický oceán. Po prohlídce Střelkového mysu a národního parku Agulhas National Park se přesuneme do města Gansbaai, kde budete ubytováni.

2. den - Dopoledne plavba lodí k ostrovu Dyer Island během níž uvidíte takzvanou velkou pětku mořských živočichů (Big 5 marine animals) - velryby, žraloky, delfíny tuleně a tučňáky.  Plavba trvá 2 až 2.5 hodiny. Je zde možné absolvovat ponor v kleci a pozorovat žraloky bílé z bezprosřední blízkosti (cage diving). Poté pojedeme do městečka Hermanus, které je považováno za světové centum pro pozorování velryb jižních, které připlouvají k pevnině až do vzdálenosti 20 metrů. Zpáteční cesta z Hermanus do Kapského Města vede kolem pobřeží Atlantického oceánu a naskýtá úchvatné přírodní scenérie. Návrat to Kapského Města přibližně v 17:00.

 

Cena je závislá na počtu účastníků, náš ceník naleznete zde   

Cena zahrnuje dopravu, ubytování a průvodce.  Cena nezahrnuje výlet lodí k ostrovu Dyer Island, popř. potápění se žraloky (cage diving).

Vaše dotazy zasílejte na info@kapske-mesto.cz