AKTIVITY

Horská turistika

Kapské Město je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Vzhledem k bezpečnostní situaci doporučujeme výlety do hor absolvovat s místním průvodcem.

Stolová hora - pěší výstup

Výstup na stolovou horu cestou Platteklip Gorge, India Venster, Skeleton Gorge nebo Kasteelspoort. Procházka po vrcholu Stolové hory k nejvyššímu bodu Maclear's Beacon. Návštěva vyhlídky Signal Hill s 360˚ výhledem na Stolovou horu, centrum města, 12 apoštolů a Atlantický oceán. Trasu zvolíme dle preferencí a fyzických možností účastníků.

Podrobný popis výletu a cena

Lví hlava (Lion's Head) - pěší výstup

Výstup na Lví hlavu cestou nabízející 360˚ panoramatický výhled na Stolovou horu, centrum Kapského Města, čtvrtě Green Point a Sea Point a na pohoří Dvanáct apoštolů tyčící se nad plážemi ve čtvrtích Cliffton a Camps Bay. 


Podrobný popis výletu a cena

Ostatní aktivity v Kapském Městě a okolí

Pro příznivce adrenalinu a aktivního trávení volného času nabízí Kapské Město nesčetné možnosti. Z těch nejpopulárnějších jsme pro Vás vybrali potápění se žraloky (Cage Diving), výlety na horských kolech a paragliding. Na přání pro Vás zajistíme i jiné vybrané aktivity, např. golf, kite surfing, vyhlídkový let helikoptérou, projížďku na koni nebo potápění.

Potápění se žraloky (cage diving)

Při potápění se žraloky v zátoce Walker Bay u města Gansbaai se setkáte tváří v tvář s majestátním žralokem bílým. Během plavby k ostrovům Geyser a Dyer, kde se ponor realizuje, uvidíte spoustu mořských živočichů - velryby, tuleně, tučňáky a velké množství mořských ptáků.

Podrobný popis výletu a cena
Paragliding
Paragliding

Paragliding - tandemový let

Kapské Město je pro svou přírodní krásu jedním z nejzajímavějších míst pro paragliding. Létá se s licencovaným instruktorem v tandemu, to znamená, že není nutná žádná předchozí zkušenost. Startujeme ze Lví Hlavy přímo v Kapském Městě ve výšce 669 metrů nad mořem. Při letu, který trvá 15 až 30 minut budete moci obdivovat nádherný výhled na Kapské Město, Stolovou horu, Dvanáct apoštolů, pláže v Camp's Bay a luxusní čtvrti Clifton a Atlantský oceán.

Cena na vyžádání