O NÁS

Naše společnost se specializuje na oblast Jižní Afriky, především pak na region Western Cape, jehož centrem je Kapské Město.

Bydlíme už více jak 20 let v Kapském Městě, procestovali jsme intenzivně celý jih afrického kontinentu a proto máme o této oblasti neustále aktuální informace a kvalitní kontakty na místní poskytovatele služeb.

Naše služby nabízíme jak individuálně přijíždějícím turistům, tak i cestovním kancelářím.

Pro naše klienty zajišťujeme:

• průvodcovské služby v českém jazyce, včetně doprovodu na horské túry v okolí Kapského Města
  • jednodenní i vícedenní výlety
  • zajištění sportovních aktivit (golf, túry, trail running, paragliding, horská kola, potápění, surfování, jízda na koních atd.)
  • safari v národních parcích a v soukromých rezervacích
  • rezervace ubytování
  • pronájem aut
  • zajištění odvozu z/na letiště
  • naplánování a zajištění cesty dle specifických požadavků

Čím se odlišujeme od naší konkurence?

1. Jsme cestovní kanceláří, která je úzce specializovaná na oblast Jihoafrické republiky.
  2. Cestování po Jižní Africe pro nás není práce, ale koníček a dlouholetá vášeň.
  3. K našim klientům máme individuální přístup a náš program, stejně jako požadavky na ubytování, přizpůsobujeme podle jejich konkrétních zájmů a požadavků.
  4. Jsme v neustálém kontaktu s místními dodavateli, ať už jsou to hotely, B&B, majitelé apartmánů, národní parky nebo safari, se kterými neustále pracujeme na podmínkách výhodných pro naše klienty.
  5. Chod naší kanceláře zajišťujeme při velmi nízkých provozních nákladech díky tomu, že všichni naši spolupracovníci pobývají trvale v Jihoafrické republice.