PO VLASTNÍ OSE

Pokud jste zkušení cestovatelé a preferujete cestování na vlastní pěst, můžete se po Jižní Africe vydat po vlastní ose s naší asistencí.

Tato služba spočívá v tom, že vám na základě rámcových informací o tom, jak si cestu představujete, sestavíme doporučený itinerář včetně návrhu ubytování na vytyčených bodech vaší trasy. Po vašem odsouhlasení pro vás provedeme požadovaný booking zvoleného ubytování a zprostředkujeme pronájem automobilu. Pokud se na svých cestách dostanete do problémů, náš zástupce vám bude k dispozici na telefonu.

Za tuto službu účtujeme zvláštní poplatek.

Příklady zajímavých tras:

Kapské Město - Zahradní cesta (Garden Route) - Národní park Addo Elephant - 10 dnů

Pokud máte v Jihoafrické republice pouze 10 dnů, doporučujeme 3 dny strávit v Kapském Městě a zbývajících 7 dnů na Garden Route. Třešničkou na dortu pak pro vás bude návštěva Národního parku Addo Elephant.


Kapské Město - Zahradní cesta (Garden Route) - Lesotho - Dračí hory - pobřeží Tichého oceánu - safari v Krugerově národním parku - Johannesburg - 19 dnů

Jestliže jste časově flexibilní, doporučujeme pro cestu po Jihoafrické republice nejméně 19 dnů. Začnete v Kapském Městě, budete pokračovat po malebné Garden Route do Národního parku Addo Elephant, odtud na skok do Lesotha. Následuje turistika v Dračích horách, přesun přes Zululand na pobřeží Tichého oceánu do Národního parku Sodwana Bay a přes Swazijsko se pak dostanete ke zlatému hřebu vaší cesty safari v Krugerově národním parku. Cestu zakončíte v Johannesburgu.

Cestu lze absolvovat i z opačného konce, tedy vyrazit z Johannesburgu a odletět z Kapského Města. Ubytování v Národních parcích Kruger a Addo Elephant je nutné rezervovat s časovým předstihem.