REFERENCE - 2014 - 2017

Titulek: Děkujeme

Milá Jano,
chceme vám ještě jednou poděkovat za krásné zážitky a příjemný pobyt v Kapském městě. Nestává se nám tak často, že se s někým cítíme tak dobře.
Mějte se moc hezky.
Jindra Havelková

Odpovědět

Datum: 29.12.2017

Vložil: Zidkovi

Titulek: Vánoce v Kapském městě

Máme velmi krásné vzpomínky na Vánoce 2017 v Kapském městě.
Za naplnění očekávaného poznání a příjemné výlety chceme poděkovat paní Janě Trojan, která nám byla skvělou průvodkyní.
Byli jsme velmi spokojeni s programem, jeho načasováním a profesionálním přístupem, také informacemi o historii, zajímavostech a běžném životě v této provincii.
Paní Jana Trojan nás obohatila svým výkladem a dodala důvěry v lidi, kteří svou práci dělají s láskou a příjemným vystupováním.
Chceme poděkovat a popřát všechno nej v Novém roce 2018
Zidkovi

Odpovědět

Datum: 21.11.2017

Vložil: Ivan Kantůrek

Titulek: Dovolená v KM

Dobrý den paní Trojanová,
chtěl jsem Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za vzornou péči, kterou jste nám při našem pobytu věnovala.
I díky Vám, byl celý pobyt v JAR naprosto bez chyby.
Pokud znovu pojedu (pojedeme), tak se na Vás s důvěrou opět rád obrátím.
Přeji Vám krásný závěr roku a vše NEJ do 2018.
S přátelským pozdravem,
Ivan Kantůrek.

Odpovědět

Datum: 19.11.2017

Vložil: Svobodovi

Titulek: Kapské město a okolí

S rodiči manželky a dvěma malými dětmi jsme si nedávno splnili dlouholetý sen, návštěvu Kapského města a jednoho ze sedmi nových přírodních divů světa, Stolové hory. Na internetu jsme si našli paní Janu Trojanovou, které jsme svěřili přípravu našeho pobytu tak, aby odpovídala požadavkům tří generací. A výsledek dopadl nad naše očekávání! Paní Trojanová navrhla několik variant, velmi dobře s námi před příletem komunikovala a její znalosti místních realit a historie jsou vynikající. Každému její služby vřele doporučujeme.

Odpovědět

Datum: 16.11.2017

Vložil: Janka Tindúrová

Titulek: Cape Town a okolie :) október 2017

Janka,
ďakujeme Vám za krásny zážitok z Kapského mesta a jeho okolia, za prvotriedne sprievodcovské služby, ochotu, priateľský prístup, za zaujímavý výklad a za čas strávený s Vami na miestach, ktoré patria medzi najkrajšie na svete. Radi na Vás spomíname a Vaše služby budeme len odporúčať :) Janka a Janko :)

Odpovědět

Datum: 02.11.2017

Vložil: Vladimír Paclík s rodinou

Titulek: Kapské město (říjen 2017)

Při naší nedávné dovolené v Jihoafrické republice jsme v Kapském městě a okolí využili služeb paní Jany Trojanové. Paní Jana nám jednak připravila itinerář na míru, před příjezdem poskytla neocenitelné rady a po dobu tří dnů nás provázela po této přenádherné provincii. Kromě nezapomenutelných zážitků ze Stolové hory, Mysu Dobré naděje a vinic si také odnášíme mnohem lepší povědomí o životě v JAR a její historii. No a také mnoho tipů na výborná kapská vína. Paní Jano, mhohokrát děkujeme za pohostinnost :-) a návštěvu tohoto konce světa každému vřele doporučujeme.

Odpovědět

Datum: 12.10.2017

Vložil: Luke Hamilton, SF, USA

Titulek: Thank you

What an amazing day we had!!! Jana was brilliant, she knew all the best places to go, showed us the true Cape Town, a mix of history, culture, and present day, showing us all the sights and the best places to go, and helping us with all our stupid questions!!!


Datum: 17.08.2017

Vložil: Kleisnerovi

Titulek: srpen 2017

Krásný pozdrav z Mostu. Moc děkujeme za Vaší přítomnost, díky Vám se nám podařilo dost obnovit a objasnit minulost Afriky, za což jsme rádi, jiní průvodci jenom mluví o přítomých památkách a nevíme souvislosti,ale Vy jste byla opravdu bezva. Moc děkujeme. Mějte se zatím krásně, a kdyby jste se náhodou rozhodla navštívit Českou republiku, rádi Vás uvítáme. Yvetta a Tomáš.

Odpovědět

Datum: 29.06.2017

Vložil: Navrátilovi

Titulek: Zádadní Kapsko, červen 2017

Mockrát bych chtěla poděkovat paní Trojanové za profesionálně připravenou dovolenou pro naši čtyřčlenou rodinu a její průvodcovské služby, díky kterým jsme se seznámili s historii JAR, navštívili zajímavá místa nejen v Kapském Městě a jeho okolí, ale i v Oudsthoornu, Plattenberg Bay, Tsitsikammě a Addo národním parku. Všem mohu služby CK Afrika a dovolenou v této zajímavé zemi vřele doporučit. Jarmila Navrátilová

Odpovědět

Datum: 14.04.2017

Vložil: Daniela

Titulek: Poděkování

Dorý den, Jano,
vidět žraloky byl velký zážitek. Moc jsme si to užily. Ještě jednou Vám moc děkujeme za úžasný program, který jste pro nás připravila. Moc se nám v Jížní Africe líbilo.

Odpovědět

Datum: 10.04.2017

Vložil: Lilia Dvořáková

Titulek: Poděkování, Kapské město, březen 2017

Děkujeme paní Janě Trojanové za profesinální průvodcovské služby při celodenních výletech v Kapském městě a na Mys dobré naděje. Její informace a vstřícný a milý přístup umocnil naše zážitky z JAR. Spolehlivě nám zajistila jednodenní výlet na safari v Aquila Game Reserve. Její průvodcovské služby mohu všem cestovatelům do Kapského města doporučit. Děkujeme a rádi budeme vzpomínat. Lilia a Václav Dvořákovi z Plzně.

Odpovědět

Datum: 05.04.2017

Vložil: Jarmila Dědochová

Titulek: Kapské Město březen 2017, poděkování.

3.3.2017 jsem podnikla s manželem výlet po Kapském Městě v doprovodu paní Jany Trojanové. Výlet se nám moc líbil, protože nám ukázala největší pozoruhodnosti KM, seznámila nás s historií, ukázala nám krásná místa Kapského Města. Pro mě ale nejzajímavější bylo její velmi otevřené vyprávění a životě v Kapském Městě, problémech, politice JAR. Již dlouho jsem se nesetkala s tak otevřených , profesionálním, příjemným průvodcem.
Všem , kde chce navštívit Kapské Město tuto návštěvu doporučuji, je to krásné město. Využijte služby paní Trojanové, je příjemné, když nejste velmi zběhlí v angličtině, se co nejvíce o nové destinaci dovědět v mateřském jazyku. Bylo to moc hezké a stále na tento pobyt vzpomínáme.

Odpovědět

Datum: 29.02.2016

Vložil: Pavlína Nováková

Titulek: Kapské město, únor 2016

Děkujeme paní Trojanové a panu Stuchlíkovi za milé a profesionální průvodcovství na cestě k Mysu dobré naděje, cestování po vinicích a výletu do West Cost national park. Díky za poznatky o běžném životě v JAR i za informace, které nám usnadnili cestování. Moc jsme si užili pobyt v safari Aquila Game Rereserve, kde jsme viděli celou BIG 5.
Celý pobyt v Kapském městě splnil naše očekávání a to i díky CK AFRIKA. Moc děkujeme.

Odpovědět

Datum: 23.01.2016

Vložil: Angelika Hájková (lekandi@seznam.cz)

Titulek: Cape Tow a okolí, leden 2016

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Trojanové a CK Afrika za organizaci naší dovolené v Kapském městě. Paní Trojanová nás dva dny prováděla při výletech, nejen že výklad v českém jazyce byl perfektní, ale díky tomu, že JAR řadu let zná, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí kolem - o životě lidí v tomto státě, o politické situaci a spousty dalších informací, mohli jsme se zeptat v podstatě na cokoliv, všechno jsme se dozvěděli. Ostatní dny nám byla nápomocna jak radami při našich aktivitách, tak při řešení drobných problémů. Taktéž doporučené ubytování bylo svojí lokací perfektní. Celý náš pobyt, ze kterého jsme se právě vrátili neměl chybu :).

Odpovědět

Datum: 15.03.2015

Vložil: Šárka Morávková

Titulek: Cape Town a okolí

Musím poděkovat hlavně webovým stránkám CK Afrika, ze kterých jsem čerpala inspiraci a rady pro naši dvoutýdenní dovolenou. Skvělý servis a spolehlivost předvedl pan ing. Stuchlík při zajišťování našeho dvoudenního pobytu na safari v Aquila Game Reserve. I díky těmto zážitkům pro nás bude dovolená v Kapském městě nezapomenutelná. Přejeme všem bezva cestovatelské zážitky :-) !

Odpovědět

Datum: 03.02.2015

Vložil: Jozef Gaža

Titulek: Mys dobrej nádeje 25.1.2015

Ďakujeme pani Trojanovej za skvelý a zaujímavý celodenný výklad pri výlete na Mys dobrej nádeje. Niekoľkokrát sme konštatovali, že bolo super, ísť tam s Vami, keďže inak by sme sa spústu informácií nedozvedeli. Taktiež by sme sami asi ťažko hľadali autom odbočky na trase a určite by sme nervózne blúdili. Výlet bol super. Veľká vďaka.

Odpovědět

Datum: 29.10.2014

Vložil: Monika Mecová

Titulek: Kapské město a okolí, říjen 2014

Děkuji panu Stuchlíkovi, pomohl mi připravit výlet pro skupinu deseti osob, naplánovali jsme skvělé výlety. Vše perfektně klaplo, organizace super, všichni byli maximálně spokojeni. Také bych chtěla poděkovat paní Janě Trojanové. Oba uměli skvěle pomoc, poradit a zařídit. Maximální spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita. Služby CK Afrika budu všem doporučovat. Jménem celé naší skupiny Vám moc děkuji. MM.


Datum: 07.10.2014

Vložil: Ján Jančula

Titulek: Poďakovanie

Ďakujem p. Stuchlíkovi i pani Janke Trojanovej z CK Afrika za krásne výlety, ktoré pre nás pripravili V Kapskopm meste a v okolí. Boli to krásne a vzrušujúce zážitky, na ktoré budeme dlho spomínať. Odporúčam ich služby, ktoré sú na vysokej profesionálnej úrovni a oceňujem ich ľudský a milý prístup ku klientom. Poskytli nám i služby navyše a pomoc pri nepríjemnostiach v hoteli..Ďakujem j. Jančula s manželkou zo Zvolena

Odpovědět

Datum: 07.10.2014

Vložil: Robert Huszar

Titulek: Poďakovanie

Ďakujeme p. Stuchlíkovi pani Janke Trojanovej z CK Afrika za krásne výlety, ktoré pre nás pripravili V Kapskopm meste a v okolí. Odporúčam ich služby, ktoré sú na vysokej profesionálnej úrovni. B. Hažík a T. Godalová Liptovský Mikuláš

Odpovědět

Datum: 07.10.2014

Vložil: Branislav Hažík

Titulek: Pochvala

Ďakujem p. Stuchlíkovi i pani Janke Trojanovej z CK Afrika za krásne výlety, ktoré pre nás pripravili V Kapskopm meste a v okolí. Boli to pekné a nezabudnuteľné chvíle, na ktoré budeme dlho spomínať.

Odpovědět

Datum: 07.10.2014

Vložil: Alžbeta Staníková

Titulek: Kapské mesto

Ďakujem p. Stuchlíkovej i pani Janke Trojanovej z CK Afrika za krásne výlety, ktoré pre nás pripravili V Kapskopm meste a v okolí. Boli to pekné a nezabudnuteľné chvíle, na ktoré budeme dlho spomínať. Odporúčam ich služby, ktoré sú na vysokej profesionálnej úrovni. Poskytli nám i služby navyše a reagovali na naše požiadavky i zmeny počasia.Ďakujem A. Staníková Zvolen

Odpovědět

Datum: 05.09.2014

Vložil: Daniel Peroutka (daniel123@gmail.com)

Titulek: Doporučení

V rámci mezinárodního kongresu jsem s kolegy navštívil Kapské Město. S panem Stuchlíkem z CK Afrika jsme vystoupili na Stolovou horu nádhernou cestou, o které se v průvodcích nedočtete. Bylo to opravdu moc zajímavé. Doporučuji.

Odpovědět

Datum: 04.09.2014

Vložil: Martin Čech (cechyn@gmail.com)

Titulek: Kapské Město s CK AFRIKA

V okolí Kapského Města jsem měl možnost pobývat dvakrát, v zimním i letním období, sám i ve větší skupině osob. V obou případech jsem využíval služby CK Afrika. Velmi oceňuji profesionalitu, spolehlivost a schopnost pružně reagovat na přání klientů i řešit nepředvídatelné situace. Doporučuji všem českým zájemcům, kteří uvažují o návštěvě této výjimečné oblasti a chtějí získat co nejvíc informací přímo v češtině.

Odpovědět

Datum: 02.09.2014

Vložil: Vladimír Bystřický

Titulek: Kapské Město - červenec 2014

Kapské Město jsem navštívil s rodinou v červenci 2014. Výlety organizované společností CK Afrika se nám moc líbily. Děkujeme.