Reference našich klientů

Datum: 29.12.2017

Vložil: Zidkovi

Titulek: Vánoce v Kapském městě

Máme velmi krásné vzpomínky na Vánoce 2017 v Kapském městě.
Za naplnění očekávaného poznání a příjemné výlety chceme poděkovat paní Janě Trojan, která nám byla skvělou průvodkyní.
Byli jsme velmi spokojeni s programem, jeho načasováním a profesionálním přístupem, také informacemi o historii, zajímavostech a běžném životě v této provincii.
Paní Jana Trojan nás obohatila svým výkladem a dodala důvěry v lidi, kteří svou práci dělají s láskou a příjemným vystupováním.
Chceme poděkovat a popřát všechno nej v Novém roce 2018
Zidkovi

Datum: 21.11.2017

Vložil: Ivan Kantůrek

Titulek: Dovolená v KM

Dobrý den paní Trojanová,
chtěl jsem Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za vzornou péči, kterou jste nám při našem pobytu věnovala.
I díky Vám, byl celý pobyt v JAR naprosto bez chyby.
Pokud znovu pojedu (pojedeme), tak se na Vás s důvěrou opět rád obrátím.
Přeji Vám krásný závěr roku a vše NEJ do 2018.
S přátelským pozdravem,
Ivan Kantůrek.

Datum: 19.11.2017

Vložil: Svobodovi

Titulek: Kapské město a okolí

S rodiči manželky a dvěma malými dětmi jsme si nedávno splnili dlouholetý sen, návštěvu Kapského města a jednoho ze sedmi nových přírodních divů světa, Stolové hory. Na internetu jsme si našli paní Janu Trojanovou, které jsme svěřili přípravu našeho pobytu tak, aby odpovídala požadavkům tří generací. A výsledek dopadl nad naše očekávání! Paní Trojanová navrhla několik variant, velmi dobře s námi před příletem komunikovala a její znalosti místních realit a historie jsou vynikající. Každému její služby vřele doporučujeme.

Datum: 16.11.2017

Vložil: Janka Tindúrová

Titulek: Cape Town a okolie :) október 2017

Janka,
ďakujeme Vám za krásny zážitok z Kapského mesta a jeho okolia, za prvotriedne sprievodcovské služby, ochotu, priateľský prístup, za zaujímavý výklad a za čas strávený s Vami na miestach, ktoré patria medzi najkrajšie na svete. Radi na Vás spomíname a Vaše služby budeme len odporúčať :) Janka a Janko :)

Datum: 02.11.2017

Vložil: Vladimír Paclík s rodinou

Titulek: Kapské město (říjen 2017)

Při naší nedávné dovolené v Jihoafrické republice jsme v Kapském městě a okolí využili služeb paní Jany Trojanové. Paní Jana nám jednak připravila itinerář na míru, před příjezdem poskytla neocenitelné rady a po dobu tří dnů nás provázela po této přenádherné provincii. Kromě nezapomenutelných zážitků ze Stolové hory, Mysu Dobré naděje a vinic si také odnášíme mnohem lepší povědomí o životě v JAR a její historii. No a také mnoho tipů na výborná kapská vína. Paní Jano, mhohokrát děkujeme za pohostinnost :-) a návštěvu tohoto konce světa každému vřele doporučujeme.

Datum: 12.10.2017

Vložil: Luke Hamilton, SF, USA

Titulek: Thank you

What an amazing day we had!!! Jana was brilliant, she knew all the best places to go, showed us the true Cape Town, a mix of history, culture, and present day, showing us all the sights and the best places to go, and helping us with all our stupid questions!!!

Datum: 17.08.2017

Vložil: Kleisnerovi

Titulek: srpen 2017

Krásný pozdrav z Mostu. Moc děkujeme za Vaší přítomnost, díky Vám se nám podařilo dost obnovit a objasnit minulost Afriky, za což jsme rádi, jiní průvodci jenom mluví o přítomých památkách a nevíme souvislosti,ale Vy jste byla opravdu bezva. Moc děkujeme. Mějte se zatím krásně, a kdyby jste se náhodou rozhodla navštívit Českou republiku, rádi Vás uvítáme. Yvetta a Tomáš.

Datum: 29.06.2017

Vložil: Navrátilovi

Titulek: Zádadní Kapsko, červen 2017

Mockrát bych chtěla poděkovat paní Trojanové za profesionálně připravenou dovolenou pro naši čtyřčlenou rodinu a její průvodcovské služby, díky kterým jsme se seznámili s historii JAR, navštívili zajímavá místa nejen v Kapském Městě a jeho okolí, ale i v Oudsthoornu, Plattenberg Bay, Tsitsikammě a Addo národním parku. Všem mohu služby CK Afrika a dovolenou v této zajímavé zemi vřele doporučit. Jarmila Navrátilová

Datum: 14.04.2017

Vložil: Daniela

Titulek: Poděkování

Dorý den, Jano,
vidět žraloky byl velký zážitek. Moc jsme si to užily. Ještě jednou Vám moc děkujeme za úžasný program, který jste pro nás připravila. Moc se nám v Jížní Africe líbilo.

Datum: 10.04.2017

Vložil: Lilia Dvořáková

Titulek: Poděkování, Kapské město, březen 2017

Děkujeme paní Janě Trojanové za profesinální průvodcovské služby při celodenních výletech v Kapském městě a na Mys dobré naděje. Její informace a vstřícný a milý přístup umocnil naše zážitky z JAR. Spolehlivě nám zajistila jednodenní výlet na safari v Aquila Game Reserve. Její průvodcovské služby mohu všem cestovatelům do Kapského města doporučit. Děkujeme a rádi budeme vzpomínat. Lilia a Václav Dvořákovi z Plzně.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek